Translate

wtorek, 14 sierpnia 2012

Bohaterowie

Przypomnienie bohaterów ;-)
Angie Loyd . Urodziła się 5.11.1994r.-  ma 18 lat . Chodzi do trzeciej klasy liceum w Warszawie na profil biologia-chemia . Ma dwie starsze siostry ; Katrina i Anna . Katrina ma 24 lata , razem z mężem - Sebastianem i dzieckiem - Wiktorem mieszkają w Londynie . Anna ma 28 lat , jest słynną adwokatką w Liverpoolu , z mężem - Matthew'em mają trójkę dzieci ; Lily , Pooly i Johny . Angie mieszka z rodzicami ( Christina i Joshep ) w Warszawie . Chodzi z Zaynem .


Violett Parks . Urodziła się 29.04.1994r. - ma 18 lat . Jest najlepszą przyjaciółką Angie od dzieciństwa , od "piaskownicy " . Violett ma dwóch starszych braci ; Mike'a i Petter'a . Kocha zwierzęta , jest bardzo do nich przywiązana . Słucha rockowej muzyki i lubi chodzić w czarnych ubraniach . Z Angie są papużkami - nierozłączkami . Chociaż nie uczy się najlepiej jest bystra i inteligentna . Lubi grać na gitarze .

Ariana Horan . Urodziła się 23.10.1994 r. - ma 18 lat . Jest najlepszą uczennicą w Londynie. Ma znakomite osiągnięcia w wielu konkursach - naukowych oraz wokalnych . Jej pasją jest gra na gitarze , zakupy oraz śpiew. Ma starszego brata - Niall'a .Mają dobry za sobą kontakt , świetnie się dogadują i wspierają . Niall jest w zespole One Direction . Jej chłopak to Harry .


Alexis Smith . Urodziła się 17.10.1994 r. - ma 18 lat . Jest przyjaciółką Ariany . Jej chłopakiem jest słynny grecki bóg - Liam Payne . Alexis jest piosenkarką , śpiewa piosenki pop . Ma już wydany album , który nazywa się "Love my live" . Z Liam'em zapoznała się w programie X-Factor . Nie dość że piękna , to jeszcze ma piękny głos <3

Elen Lavinge . Urodziła się  09.01.1995r. - ma 17 lat . Jest siostrą cioteczną Angie . Jest bardzo zwariowana i zakręcona. Na wszystko ma odpowiedź , pomysł , rozwiązanie i czas . Elen jest wysportowana . Ma duzo osiągnięć sportowych m.in. pływackie . Jej ulubioną piosenkarką jest Avril Lavinge  , gdyż pięknie śpiewa ale też ma takie same nazwisko . Lubi podróżować po świecie , kocha konie .

Zayn Malik . Urodził się 12.01.1993r. - ma 19 lat . Mieszka w Anglii . Jest piosenkarzem w  zespole One Direction . Jest muzułmaninem . Z Angie są parą .

Niall Horan . Urodził się 13.09.1993r. - ma 19 lat . Jest bratem Ariany . Niall jest w zespole brytyjsko-irlandzkim   -   One Direction . Ma piękny głos tak jak jego młodsza siostra . Uwielbia jedzenie i sądzi , że jakby było to możliwe poślubił jedzenie . Szuka wybranki serca .


 Liam Payne . Urodził się 29.008.1993 r. - ma 19 lat . Liam jest słynnym piosenkarzem zespołu One Direction . W większości piosenek on śpiewa najwięcej . Grecki bóg ma piękną dziewczynę o imieniu Alexis . Poznali się w x-factorze. Są świetną parą .
 Harry Styles . Urodził się 1 lutego 1994 - ma 18 lat . Jest członkiem zespołu One Direction . Ma niesamowity humor i przyjaźni się z Louisem ( Larry ) . Ma tatuaż w kształcie wieszaka . Chodzi z Arianą .
 Louis Tomlinson . Urodził się 24 grudnia 1991- ma 21 lat . Jest dowcipny i zabawny , kocha rozrywkę . Lubi ubierać się w ubrania w paski i w szelki . Jest podrywaczem .
 Clowdy Jockerson . Urodziła się 7 kwietnia 1992 - ma 20 lat . Pochodzi z Hiszpani i jest nieziemsko ładna . Interesuje się modą i jest modelką . Przyjaźni się z Victorią Beckham , są nierozłączne . Clowdy lubi imprezy i odpały z koleżankami .
 Patrisha Swan . Urodziła się 16 czerwca 1993 - ma 19 lat . Kocha modę i wzięła udział w programie American Next Top Model po tym jak przyłapała swojego chłopaka na zdradzie . Jej życie się po programie zmienia , poznaje nowych ludzi i świat .

6 komentarzy:

Em Ma pisze...

Super opisałaś bohaterów , również poprzednie rozdziały są genialne ;))
Zapraszam również do mnie ;D
http://lovesandfriend.blogspot.com/

suzan. pisze...

Zajrzyj do mnie na jedenasty rozdział ---> http://lifeisacontinuousgame.blogspot.com/ (:

Victoria pisze...

byłam na morzem czarnym :)

lubisz 1D?

Kamz i idioci. pisze...

TRATATATA MASZ ODE MŁA NOMINACJĘ DO #LibsterAward ... u mnie na profilku masz opis tego czegoś i pytania ;3
MIŁEGO DNIA ;***

hurtownia odzieży używanej pisze...

świetnie opisałaś bohaterów ! :)

nakrętka zrywalna pisze...

Cześć, to ja Tosia, muszę potwierdzać, iż niesłychanie ciekawie opisujesz twojego bloga, nadzwyczaj z zapałem na niego wstąpię jeszcze nie raz, pozdrawiam Ciebie, całusy !